Gdzie trafią handlarze z targowiska w Kołobrzegu ?

Gdzie trafią handlarze z targowiska w Kołobrzegu ?

Aktulności Kołobrzeg z Kołobrzegu

Dodatkowo w aktualnym roku kołobrzeski magistrat ma rozstrzygnąć przetarg na przebudowę targowiska miejskiego przy ul. Trzebiatowskiej. Handlujący tam kupcy mają zostać przeniesieni na ulicę Okopową.

Gdzie trafią handlarze z targowiska w Kołobrzegu ?

 

Po wielu perypetiach, związanymi głównie z pięknym kosztorysem planowanej inwestycji, remont targowiska stoi się jeszcze dużo praktyczny. Rzeczy są się rozpocząć coraz w aktualnym roku. Oprócz nowej dróg, na targu przy ul. Trzebiatowskiej, mają pojawić się także inne punkty handlowe, zadaszenie dla młodszych handlarzy i oświetlenie.

Zakładamy, że prace powinny potrwać około 4 miesięcy – mówi Michał Kujaczyński, rzecznik Urzędu Miasta. Nazywa to, że inne targowisko byłoby chętne na wiosnę następnego roku.

W trakcie trwania remontu kołobrzescy kupcy mają być przeniesieni na ul. Okopową. Nie obejrzał się pierwotny pomysł czasowego handlu na parkingu przy Trzebiatowskiej. Plac przy targowisku, należący do spółki Orlen, wymagałby bowiem kosztownego przygotowania nawierzchni. Urzędnicy zapowiadają spotkanie z kupcami w niniejszej historii.

 

Zobacz również Wydarzenia Kołobrzeg

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments